احداث کارخانه کاغذ سنگی در استان یزد، مجتمع کاغذ سنگی یزد

احداث کارخانه کاغذ سنگی در استان یزد

احداث کارخانه کاغذ سنگی در استان یزد
احداث کارخانه کاغذ سنگی در استان یزد جزو طرح های اقتصادی هوشمندانه و کارآمد در چند دهه اخیر محسوب می شود. کارخانه ای که برای تولید کاغذ خود کاملا همسو و موافق با طبیعت عمل کرده و با شرایط اقلیمی منطقه سازگار است.
در استان یزد کارخانه ای به نام پیشگامان صنعت سبز راه اندازی شده است که برای تولید کاغذ خود تنها از سنگ آهک بهره گرفته و کاغذ سنگی مرغوب و با کیفیتی را تولید می نماید.
این کارخانه در نخستین فاز خود سالانه قادر به تولید 5000 تن کاغذ سنگی بوده و توانسته است 30 نفر نیروی جوان و متعهد را مشغول به کار کند.
کاغذ سنگی تولید شده در این مرکز مزیت های زیادی داشته و کاملا ضدآب، دافع چربی، مقاوم در برابر پارگی، ضد حشرات و جوندگان، ضد شعله ور شدن و نیز دارای دوام و ماندگاری بالایی است.

آینده کاغذ سنگی در استان یزد

کارخانه کاغذ سنگی استان یزد، در آینده ای نه چندان دور قصد راه اندازی فازهای مختلف و افزایش میزان تولیدات خود را دارد. تا بتواند پاسخگوی نیاز مشتریان بالقوه خود بوده و در راستای تامین کاغذ مورد نیاز کشور، گام مهمی بردارد. تا کمبود کاغذ در بازار های داخلی برطرف شده و نیازی به واردات و خروج ارز از کشور نباشد. بلکه در صادرات این محصول قدم گذاشته و موجب پیشرفت کشور در زمینه کاغذ سنگی شود.

آینده کاغذ سنگی در استان یزد، مجتمع کاغذ سنگی یزد

براساس طرح توسعه و گسترش این واحد تولیدی و در دومین فاز از راه اندازی این پروژه، شاهد افزایش ظرفیت تولید سالانه و رسیدن آن به رقم 15000 تن در سال خواهیم بود. همچنین افراد شاغل در این مجموعه بالغ بر 200 نفر خواهند شد.

احداث کارخانه کاغذ سنگی در استان یزد

همچنین ببینید

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی،مجتمع کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی از کاغذ سنگی در صنایع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *