استان یزد قطب کاغذ سنگی در آینده ای نزدیک، مجتمع کاغذ سنگی یزد

استان یزد قطب کاغذ سنگی در آینده ای نزدیک

استان یزد قطب کاغذ سنگی در آینده ای نزدیک

استان یزد با راه اندازی واحدهای مختلف تولید کاغذ از سنگ آهک، در آینده ای نزدیک به قطب کاغذ سنگی کشور و حتی خاورمیانه تبدیل خواهد شد. دانشمندان این استان در آینده ای نه چندان دور طرح 100 درصد خط تولید این کاغذ را خواهند زد.
کارخانه تولید کاغذ سنگی واقع در استان یزد، در سطح کشور و نیز خاورمیانه منحصر به فرد بوده و مشابه آنرا نمیتوان یافت. این واحد تولیدی هم اکنون بصورت صد در صدی، تولید و فروش کاغذ های خود را آغاز نموده است و در مدت چند ساله ای شعبه های مختلف خود در سایر نقاط کشور را راه اندازی خواهد نمود.
چشم انداز دوری نیست، زمانی که کاغذ سنگی تولید شده در ایران علاوه بر تامین نیازهای بازار داخلی در تامین نیاز کاغذ دیگر کشورها نیز نقش پررنگی داشته باشد.
تولید کاغذ سنگی علاوه بر حفظ و حراست محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان و مصرف آب و اسید، توانسته است برای جوانان این مرز و بوم ایجاد اشتغال نماید.
در نخستین گام و راه اندازی اولین خط تولید این کارخانه 30 نفر مشغول بکار شده و نمایندگی های فروش زیادی در سرتاسر کشور ایجاد شده است. که یقینا با گسترش این کارخانه و راه اندازی دیگر خطوط این رقم چندین برابر خواهد شد.
با استفاده از کاغذ سنگی ایرانی و جایگزین کردن آن با کاغذ و نایلون و نیز کاغذ سنگ خارجی، علاوه بر اینکه از مزیت های بیشمار آن بهره مند خواهیم شد، در رشد و پیشرفت کشور و نیز ایجاد اشتغال برای جوانان ایرانی دست خواهیم داشت.

استان یزد قطب کاغذ سنگی در آینده ای نزدیک

همچنین ببینید

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی،مجتمع کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی از کاغذ سنگی در صنایع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *