استفاده از برچسب های کاغذ سنگی در صنعت، مجتمع کاغذ سنگی یزد

استفاده از برچسب های کاغذ سنگی در صنعت

استفاده از برچسب های کاغذ سنگی در صنعت
از برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی استفاده های زیادی در صنعت می شود. اما از این میان تولید لیبل های مورد نیاز برای بطری های نوشیدنی جایگاه ویژه تری را به خود اختصاص داده است. این لیبل ها قادرند دماهای بسیار پایین را تحمل نمایند.
از جمله مصارف کاغذ سنگی می توان به تولید انواع لیبل و برچسب اشاره داشت. این کاغذ گزینه خوبی برای جایگزین شدن با کاغذ های PVC بوده و به هیچ یک از مراقبت های کار با کاغذ های پلاستیکی نیازی ندارد.
انجام کار چاپی بر روی کاغذ سنگی برخلاف کاغذ های دیگری که تاکنون برای تولید لیبل استفاده می شد، بسیار ساده و بدون نیاز به مراقبت و خدمات تکمیلی خاصی انجام شده و کیفیت بسیار بالایی دارد.
اگر لیبل های تولید شده با کاغذ سنگی را در یخچال های مخصوص به نگهداری و حمل و نقل مواد غذایی قرار دهیم، هیچگونه آسیبی به بافت کاغذ و حتی چاپ انجام شده بر روی آن وارد نمی شود. حتی اگر در ظرف آب و یخ نگهداری شود.

برچسب های کاغذ سنگی با ضریب چسبندگی بالا

ضریب چسبندگی یکی از جمله عواملی است که در تولید انواع برچسب بسیار حائز اهمیت بوده و برچسب هایی با ضریب چسبندگی پایین در هنگام استفاده با مشکلات زیادی از جمله کنده شدن در طی مسیر روبرو هستند.

برچسب های کاغذ سنگی با ضریب چسبندگی بالا، مجتمع کاغذ سنگی یزد

لازم است بدانید، که برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی ضریب چسبندگی بالایی داشته و حتی با قرار گرفتن در معرض آب و نیز مواد اسیدی و بازی حالت چسبندگی خود را از دست نمی دهند.
برای پشت چسبدار کردن این لیبل ها می توان از همان چسب های معمولی که عموما چسب های دوطرفه هستند استفاده نموده و یا چسب مناسب این کار را از تولید کنندگان کاغذ سنگی خریداری نمود.

برچسب های ضد آب و مقاوم با کاغذ سنگی

برچسب های تولید شده با کاغذ سنگی تمامی ویژگی های شگفت انگیزی که برای کاغذ تولید شده از سنگ بیان می شود را داشته و بافتی کاملا ضد آب و مقاوم در برابر پارگی دارند. این برچسب ها با شناور شدن در آب نیز خراب نمی شوند.

برچسب های ضد آب و مقاوم با کاغذ سنگی، مجتمع کاغذ سنگی یزد

همچنین مقاومت کششی بالای این لیبل ها از پاره شدن آنها جلوگیری نموده و به سختی می توان بخشی از آن ها را پاره و مخدوش نمود. این لیبل ها به هیچ عنوان بطور سهوی پاره نخواهند شد.

استفاده از برچسب های کاغذ سنگی در صنعت

همچنین ببینید

دوام یا ماندگاری کاغذ سنگی تا چه میزان خواهد بود؟

دوام یا ماندگاری کاغذ سنگی تا چه میزان خواهد بود؟

دوام یا ماندگاری کاغذ سنگی تا چه میزان خواهد بود؟ دوام یا ماندگاری کاغذ سنگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.