سرمایه لازم جهت راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی، مجتمع کاغذ سنگی یزد

سرمایه لازم جهت راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی

سرمایه لازم جهت راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی
تولید کاغذ سنگی با هزینه های کمتری نسبت به دیگر کاغذها انجام شده و به همین دلیل سرمایه گذاری لازم جهت راه اندازی یک واحد تولیدی کاغذ از سنگ به نسبت تاسیس کارخانه های تولید کاغذ با چوب درختان کمتر خواهد بود.
مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نمودن کاغذ از سنگ آهک را از معادن سنگ آهک استخراج نموده و کربنات کلسیم نام دارد. این ماده جایگزین چوب و ضایعات مورد استفاده در تولید دیگر کاغذها شده و نسبت به دیگر مواد از فراوانی بیشتری برخوردار است.
به دلیل اینکه قیمت کربنات کلسیم تقریبا یک پنجم قیمت مواد مورد نیاز برای تولید خمیر کاغذ از چوب درختان، مواد ضایعاتی و حتی پلاستیک می باشد، تولید کاغذ از کربنات کلسیم نیز با کاهش هزینه ی تولید همراه خواهد بود.

قیمت تمام شده کاغذ سنگ

تولید کاغذ از سنگ‌ آهک و با بهره گرفتن از پودری معدنی و ارزان قیمت به نام کربنات کلسیم با قیمت تمام شده پایین تری نسبت به تولید کاغذهای سلولزی انجام شده و به همین دلیل است که تولید این کاغذ با صرفه اقتصادی همراه است.

قیمت تمام شده کاغذ سنگ، مجتمع کاغذ سنگی یزد

پایین تر بودن قیمت کاغذ سنگی به نسبت دیگر کاغذها بخصوص کاغذهای گلاسه و در کنار آن بالاتر بودن کیفیت این کاغذ از کاغذ های معمولی، سبب جلب مصرف کنندگان زیادی به استفاده از این کاغذ در صنایع مختلفی شده است.

مشاوره راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی

راه اندازی و تاسیس کارخانه ای که در آن بتوان با استفاده از سنگ آهک و بدون مصرف نمودن هرگونه آب، اسید و چوب، نیاز به مشاوره و بررسی و تحقیق کاملی داشته و این امر به هیچ عنوان نباید سرسری گرفته شود.

مشاوره راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی، مجتمع کاغذ سنگی یزد

همچنین پیش از شروع به راه اندازی یک واحد تولیدی نیاز به بررسی تقاضای بازار کشور و منطقه برای آن محصول نیز وجود داشته و این امر بایستی توسط متخصصین و مشاورین معتبری انجام شده و تایید گردد.

سرمایه لازم جهت راه اندازی کارخانه کاغذ سنگی

همچنین ببینید

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ،مجتمع کاغذ سنگی یزد

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ پیوستن ایران به جمع چهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.