کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی،مجتمع کاغذ سنگی یزد

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی
از کاغذ سنگی در صنایع زیادی استفاده می شود که یکی از آنها صنعت بسته بندی بوده و یکی از مواردی که به جهت بسته بندی کردن آن ها از کاغذ سنگی استفاده می شود، لوازم آرایشی و بهداشتی است.
یکی از مهمترین مسائل در زمینه بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی، زیبایی خاص و منحصر به فرد آن بوده و برندی که در نگاه اول نتواند نظر مخاطب را به خود جذب نماید، احتمالا با استقبالی از جانب ایشان هم مواجه نشده و از صحنه رقابت با برند های دیگر حذف خواهد شد.
خوشبختانه بسته بندی های تولید شده با کاغذ سنگی از این نظر عملکرد خوبی داشته و به لحاظ زیبایی خیره کننده حرف اول را می زنند. زیرا بافت کاغذ تولید شده از کربنات کلسیم بسیار نرم و لطیف بوده و در هنگام لمس شدن احساس لطافتی بی نظیر را به دست می دهد.
ضمن آنکه چاپ کاغذ سنگی عالی است، بنابراین کارهای چاپی انجام شده بر روی بسته بندی های تولید شده با این کاغذ جلوه ای جادویی داشته و چشم را می نوازند.
همچنین کاغذ سنگی با داشتن ویژگی هایی همچون: ضد آب بودن، دافع چربی بودن، مقاومت کششی بالا و نیز بهداشتی بودن برای بسته بندی مواد آرایشی و بهداشتی نیز مناسب بوده و می توان با آن وکیوم و تیوپ های زیبایی برای نگهداری این مواد از قبیل انواع کرم ها، صابون ها، ژل ها و… را تولید نمود.

بهداشتی بودن کاغذ تولید شده از سنگ

بهداشتی بودن کاغذ تولید شده از سنگ آهک یکی از دلایل مهمی است که می توان از آن برای بسته بندی لوازم و مواد آرایشی و بهداشتی استفاده نمود.

بهداشتی بودن کاغذ تولید شده از سنگ، مجتمع کاغذ سنگی یزد

دلیل این بهداشتی بودن بافت منسجم و نفوذ ناپذیر و نیز ماهیت خنثی کاغذ سنگی است. خنثی بودن به دلیل عدم مصرف اسید و باز در ترکیب مواد اولیه بوده و میل ترکیبی کاغذ را صفر می کند. به همین جهت با مواد آرایشی وارد واکنش نشده و ترکیب آن ها را تغییر نمی دهد.

کاغذ سنگی در صنعت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

همچنین ببینید

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ،مجتمع کاغذ سنگی یزد

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ

پیوستن ایران به جمع چهار کشور تولید کاغذ از سنگ پیوستن ایران به جمع چهار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.