Plugins - Elementor Header &amp - en to fa translation catalogue (319 entries)

en: I agree to receive your newsletters and accept the data privacy statement.
fa: من با دریافت خبرنامه‌های شما موافقت می‌کنم و بیانیۀ حفظ حریم خصوصی داده‌ها را می‌پذیرم.

en: Background
fa: پس‌زمینه

note: translators: %s - addon status label.
en: Status: %s
fa: وضعیت: %s

en: Not Installed
fa: نصب نشده

en: Hide + & - Sign
fa: مخفی + و - امضا نمودن

en: Go to HFE Settings page
fa: رفتن به برگۀ تنظیمات HFE

en: Ultimate Addons for Elementor
fa: افزودنی‌های مکمل المنتور

note: translators: %s: theme name
en: Powering over 1+ Million websites, %s is loved for the fast performance and ease of use it offers. It is suitable for all kinds of websites like blogs, portfolios, business, and WooCommerce stores.
fa: آسترا با داشتن بیش از ۱ میلیون وب‌سایت، به‌خاطر عملکرد سریع و سهولت استفاده از آن، محبوبیت دارد. این پوسته برای انواع وب‌سایت‌ها مانند وبلاگ‌ها، نمونه‌کارها، کسب‌وکار و فروشگاه‌های ووکامرسی مناسب است.

en: Brainstorm Force Team
fa: تیم Brainstorm Force

en: Team photo
fa: عکس تیم

note: translators: %s: theme name
en: This plugin is brought to you by the same team behind the popular WordPress theme %s and a series of Ultimate Addons plugins.
fa: این افزونه توسط همان تیم پشت آسترا، پوستۀ پرطرفدار وردپرس و یک‌سری افزونه افزودنی‌های مکمل برای شما آورده شده است.

en: Trusted by more than 1+ Million users, Elementor Header & Footer Builder is a modern way to build advanced navigation for your website.
fa: سربرگ و پاورقی ساز المنتور که بیش از ۱ میلیون کاربر به آن اعتماد دارند، روشی مدرن برای ساخت راهبری پیشرفته برای وب‌سایت شما است.

en: Design beautiful layouts with simple drag & drop and display them at desired location with powerful target controls. The plugin comes with inbuilt Elementor widgets that offer essential features to build header and footer. It's a lightweight plugin that works seamlessly with all themes and backed up by 24/7 support.
fa: چیدمان‌های زیبایی را با کشیدن و رهاکردن ساده طراحی کنید و با کنترل‌های هدف قدرتمند آن‌ها را در مکان دلخواه نمایش دهید. این افزونه دارای ابزارک‌های داخلی المنتور است که امکانات ضروری برای ساخت سربرگ و پاورقی را ارائه می‌دهد. یک افزونه سبک وزن است که به‌صورت یکپارچه با همۀ پوسته‌ها کار می‌کند و با پشتیبانی ۲۴/۷ پشتیبان‌گیری می‌شود.

en: It’s a collection of 40+ unique, creative, and optimized Elementor widgets with 100+ readymade templates. Trusted by more than 600+ K web professionals. It’s a #1 toolkit for Elementor Page Builder.
fa: این مجموعه‌ای از ۴۰+ ابزارک یکتا، خلاقانه و بهینه‌شدۀ المنتور با ۱۰۰+ قالب آماده است. مورد اعتماد بیش از ۶۰۰ هزار متخصص وب. این یک جعبه ابزار شماره ۱ برای صفحه‌ساز المنتور است.

en: A popular templates plugin that provides an extensive library of professional and fully customizable 600+ ready website and templates. More than 1+ Million websites have built with this plugin.
fa: افزونه قالب‌های پرطرفدار که یک کتابخانۀ گسترده از ۶۰۰+ وب‌سایت و قالب‌های آماده حرفه‌ای و تماماً قابل شخصی‌سازی را ارائه می‌دهد. بیش از ۱ میلیون وب‌سایت با این افزونه ساخته شده‌اند.

en: Starter Templates
fa: قالب‌های آماده

en: Already Exists.
fa: از قبل وجود دارد.

en: Download
fa: دریافت

en: Plugin Installed
fa: افزونه نصب شد

en: Theme Installed
fa: پوسته نصب شد

en: Install
fa: نصب‌کردن

en: Inactive
fa: غیر فعال

en: Deactivate
fa: غیرفعال‌سازی

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Submit
fa: ارسال

en: Your Work Email
fa: ایمیل کاری شما

en: Email address is required
fa: آدرس ایمیل مورد نیاز است

en: Your First Name
fa: نام کوچک شما

en: First name is required
fa: نام کوچک مورد نیاز است

en: I'm building website for:
fa: من در حال ساخت وب‌سایتی برای:

en: My client
fa: مشتری من

en: Myself/My company
fa: خودم/شرکت من

en: I'm a WordPress:
fa: من یک وردپرس هستم:

en: Field is required
fa: زمینه مورد نیاز است

en: Expert
fa: پیشرفته

en: Intermediate
fa: متوسط

en: Beginner
fa: مبتدی

en: Skip
fa: پرش

en: About Us
fa: دربارهٔ ما

en: Encountered an error while performing your request.
fa: هنگام انجام درخواست شما با خطایی مواجه شد.

en: Your details are submitted successfully.
fa: جزئیات شما با موفقیت ارسال شد.

en: Could not install. Please download from WordPress.org and install manually.
fa: نصب نشد. لطفاً از WordPress.org دریافت و به‌صورت دستی نصب نمایید.

en: Visit Website
fa: بازدید وب‌سایت

en: No Templates found in Trash.
fa: هیچ الگویی در زباله‌دان یافت نشد.

en: No Templates found.
fa: هیچ الگویی یافت نشد.

en: Theme Activated.
fa: پوسته فعال شده است.

en: Theme activation is disabled for you on this site.
fa: فعال‌سازی پوسته برای شما در این سایت غیرفعال است.

en: Plugin Activated.
fa: افزونه فعال شده است.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
fa: فعال‌سازی افزونه برای شما در این سایت غیرفعال است.

en: With this awesome plugin, experience the easiest way to create a customized header and footer for your website with Elementor. That too 100% FREE!
fa: با استفاده از این افزونۀ عالی، ساده‌ترین روش را جهت ایجاد سربرگ و پاورقی شخصی‌سازی‌شده برای وب‌سایت خود با المنتور تجربه کنید. آن‌هم ۱۰۰٪ رایگان!

en: Welcome to Elementor Header & Footer Builder!
fa: به سربرگ و پاورقی ساز المنتور خوش آمدید!

en: Elementor Header & Footer Builder
fa: سربرگ و پاورقی ساز المنتور

note: translators: %1$s and %3$s are opening anchor tags, and %2$s and %4$s is closing anchor tags.
en: By submitting, you agree to our %1$sTerms%2$s and %3$sPrivacy Policy%4$s.
fa: با ارسال، شما با %1$sشرایط%2$s و %3$sسیاست حفظ حریم خصوصی%4$s ما موافقت می‌کنید.

en: Elementor Header & Footer Builder plugin lets you build impactful navigation for your website very easily. Before we begin, we would like to know more about you. This will help us to serve you better.
fa: افزونه سربرگ و پاورقی ساز المنتور به شما این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی برای وب‌سایت خود راهبری تأثیرگذار ایجاد کنید. پیش از شروع، مایلیم دربارۀ شما بیشتر بدانیم. این به ما کمک می‌کند تا به شما خدمات بهتری ارائه دهیم.

en: Create Impressive Header and Footer Designs
fa: طراحی‌های سربرگ و پاورقی خیره‌کننده ایجاد نمایید.

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Help us spread the word about the plugin by leaving %2$s %1$s %3$s ratings on %2$s WordPress.org %3$s. Thank you from the Brainstorm Force team!
fa: با گذاشتن %2$s %1$s %3$s امتیاز در %2$s WordPress.org %3$s به ما کمک کنید تا دربارۀ این افزونه اطلاعاتی را منتشر کنیم. سپاس از تیم Brainstorm Force!

note: translators: %s: html tags
en: Thank you for installing %1$s Elementor Header & Footer Builder %2$s Plugin! Click here to %3$sget started. %4$s
fa: بابت نصب افزونه %1$s سربرگ و پاورقی ساز المنتور %2$s از شما متشکریم! برای شروع اینجا%3$s را کلیک نمایید. %4$s

en: Elementor Header & Footer Builder Options
fa: گزینه‌های سربرگ و پاورقی ساز المنتور

en: Could not activate theme. Please activate from the Themes page.
fa: نمی‌توان پوسته را فعال کرد. لطفاً از برگۀ پوسته‌ها فعال نمایید.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
fa: نمی‌توان افزونه را فعال کرد. لطفاً از برگۀ افزونه‌ها فعال نمایید.

note: Plugin Name of the plugin
en: Elementor Header & Footer Builder
fa: سربرگ و پاورقی ساز المنتور

en: Parent Templates:
fa: قالب‌های والد:

en: Search Templates
fa: جستجوی قالب‌ها

en: View Template
fa: ‫مشاهدۀ قالب

en: Edit Template
fa: ‫ویرایش قالب

en: New Template
fa: قالب تازه

en: Update Elementor
fa: به‌روزرسانی المنتور

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s plugin has stopped working because you are using an older version of %1$sElementor%2$s plugin.
fa: افزونه %1$sسربرگ و پاورقی ساز المنتور%2$s دیگر کار نمی‌کند زیرا شما از نگارش کهنه‌تر افزونه %1$sالمنتور%2$s استفاده می‌کنید.

en: Redirect To Self Link
fa: ارجاع به خود پیوند

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
fa: به محصولات %s اجازه دهید داده‌های ردیابی استفادۀ غیرحساس را پیگیری کنند.

en: Open Submenu
fa: بازکردن زیرمنو

en: For Horizontal layout, this will affect on the selected breakpoint
fa: برای چیدمان افقی، این بر نقطه شکست انتخاب‌شده تأثیر می‌گذارد.

en: Action On Menu Click
fa: عمل بر روی کلیک فهرست

en: Enable Schema Support
fa: فعالسازی پشتیبانی اسکیما

en: Search
fa: جستجو

en: Input
fa: ورودی

en: Focus
fa: تمرکز

en: Placeholder Color
fa: نگهدارندۀ مکان رنگ

en: Placeholder
fa: نگهدارندۀ مکان

en: Input Box
fa: جعبۀ ورودی

en: Search Box
fa: جعبۀ جستجو

en: No Thanks
fa: نه سپاس

en: Type & Hit Enter
fa: بنویسید و Enter را بزنید

en: Input Box With Button
fa: جعبۀ ورودی با دکمه

note: translators: %1$s doc link
en: <b>Note:</b> Archive page title will be visible on frontend.
fa: <b>یادداشت:</b> عنوان برگۀ بایگانی در نمای جلو قابل مشاهده خواهد بود.

en: Learn More.
fa: بیشتر بدانید.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
fa:  این مورد برای همۀ وب‌سایت‌های شبکه اعمال خواهد شد.

en: Usage Tracking
fa: پیگیری استفاده

en: Yes! Allow it
fa: بله! اجازه بده

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
fa:  بیشتر بدانید.

en: This will be applicable for all sites from the network.
fa: این مورد برای همۀ سایت‌های شبکه اعمال خواهد شد.

en: Install Elementor
fa: نصب المنتور

en: Activate Elementor
fa: فعالسازی المنتور

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s plugin requires %1$sElementor%2$s plugin installed & activated.
fa: افزونه %1$sسربرگ و پاورقی ساز المنتور%2$s نیازمند نصب و فعالسازی افزونه %1$sالمنتور%2$s است.

note: translators: %s product name
en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
fa: می‌خواهید به عالی‌ترشدن <strong>%1s</strong> کمک کنید؟ اجازه دهید داده‌های تشخیصی غیرحساس و اطلاعات استفاده را جمع‌آوری کنیم.

en: All Templates
fa: ‫همۀ قالب‌ها

en: Add locations for where this template should not appear.
fa: مکان‌هایی که این قالب نباید در آن‌ها نمایش داده شود را اضافه نمایید.

note: Description of the plugin
en: This powerful plugin allows creating a custom header, footer with Elementor and display them on selected locations. You can also create custom Elementor blocks and place them anywhere on the website with a shortcode.
fa: این افزونۀ قدرتمند اجازه می‌دهد تا یک سربرگ، پاورقی سفارشی با المنتور بسازید و آن‌ها را در مکان‌های انتخاب‌شده نمایش دهید. همچنین می‌توانید بلوک‌های المنتور سفارشی ایجاد نمایید و آن‌ها را در هرجایی از وب‌سایت با یک کد کوتاه قرار دهید.

en: Border
fa: مرز

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: Button
fa: دکمه

en: Distance
fa: فاصله

en: Bubble
fa: حباب

en: Custom
fa: سفارسی

en: Menu Cart
fa: فهرست سبد خرید

en: Last Menu Item
fa: آخرین گزینۀ فهرست

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Type
fa: نوع

en: Border Hover Color
fa: رنگ هاور حاشیه

en: Items Count
fa: تعداد موارد

en: This will hide the items count until the cart is empty
fa: با این کار تعداد آیتم‌ها مخفی می‌شود تا زمانی که سبد خرید خالی باشد

en: Hide Empty
fa: مخفی‌کردن خالی

en: Show Total Price
fa: نمایش دادن قیمت کل

en: Bag Solid
fa: کیسۀ یکپارچه

en: Bag Medium
fa: کیسۀ میانه

en: Bag Light
fa: کیسۀ روشن

en: The Elementor Header & Footer Builder plugin need compatibility with your current theme to work smoothly.</br></br>Following are two methods that enable theme support for the plugin.</br></br>Method 1 is selected by default and that works fine almost will all themes. In case, you face any issue with the header or footer template, try choosing Method 2.
fa: افزونه سربرگ و پاورقی ساز المنتور به سازگاری با پوستۀ فعلی شما نیاز دارد تا راحت‌تر کار کند.</br></br>در زیر دو روش وجود دارد که پشتیبانی از پوسته را برای افزونه فعال می‌کند.</br></br>روش ۱ به‌صورت پیش‌فرض انتخاب‌شده و تقریباً همۀ پوسته‌ها به خوبی کار می‌کنند. در صورتی که با هر مشکلی در قالب سربرگ یا پاورقی مواجه شدید، روش ۲ را امتحان نمایید.

en: General
fa: عمومی

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Style
fa: سبک

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Full Width
fa: تمام عرض

en: Menu
fa: فهرست

en: Spacing
fa: فاصله‌گذاری

en: Site logo
fa: لوگو سایت

en: View
fa: نمایش

en: Lightbox
fa: لایت باکس

en: Media File
fa: پروندهٔ رسانه

en: Enter caption
fa: زیرنویس را وارد نمایید

en: Add Image
fa: افزودن تصویر

en: Custom Image
fa: تصویر سفارشی

en: Site Logo
fa: لوگو سایت

en: Site Tagline
fa: شعار سایت

en: Close Icon Size
fa: اندازۀ آیکون بستن

en: Close Icon Color
fa: رنگ آیکون بستن

en: Icon Size
fa: اندازهٔ آیکون

en: Menu Trigger & Close Icon
fa: فهرست محرک و آیکون بستن

en: Divider
fa: جداکننده

en: Top Distance
fa: فاصلۀ بالا

en: Dropdown Width (px)
fa: عرض کشویی (پیکسل)

en: Dropdown
fa: کشویی

en: Text
fa: متن

en: Framed
fa: قاب‌بندی‌شده

en: Double Line
fa: دو خط

en: Overline
fa: رو خط دار

en: Underline
fa: زیرخط دار

en: Link Hover Effect
fa: افکت هاور پیوند

en: Menu Item Top Spacing
fa: فاصلۀ بالای گزینۀ فهرست

en: Row Spacing
fa: فاصلۀ ردیف

en: Space Between
fa: فاصلۀ بین

en: Vertical Padding
fa: حاشیهٔ داخلی عمودی

en: Horizontal Padding
fa: حاشیهٔ داخلی افقی

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Close Icon
fa: آیکون بستن

en: Menu Icon
fa: آیکون فهرست

en: Breakpoint
fa: نقطۀ شکست

en: Responsive
fa: واکنش‌گرا

en: Slide Up
fa: بالا کشیدن

en: Submenu Animation
fa: انیمیشن زیرمنو

en: Classic
fa: کلاسیک

en: Plus Sign
fa: علامت به‌علاوه

en: Arrows
fa: فلش‌ها

en: Submenu Icon
fa: آیکون زیرمنو

en: Menu Items Align
fa: چینش آیتم‌های فهرست

en: Hamburger Align
fa: چینش همبرگری

en: Push
fa: فشار دادن

en: Slide
fa: اسلاید

en: Justify
fa: ترازبندی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Layout
fa: طرح‌بندی

en: Navigation Menu
fa: فهرست ناوبری

en: Icon Hover Color
fa: رنگ آیکون هنگام هاور

en: Icon Color
fa: رنگ آیکون

en: Icon
fa: آیکون

en: Color
fa: رنگ

en: Blend Mode
fa: حالت ترکیب

en: Justified
fa: تراز شده

en: XXL
fa: دوایکس‌لارج

en: XL
fa: ایکس‌لارج

en: Large
fa: بزرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Small
fa: کوچک

en: Size
fa: اندازه

en: HTML Tag
fa: برچسب HTML

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Icon Spacing
fa: فاصلۀ آیکون

en: Select Icon
fa: انتخاب آیکون

en: After Title Text
fa: بعد از متن عنوان

en: Before Title Text
fa: قبل از متن عنوان

en: Title
fa: عنوان

en: Page Title
fa: عنوان برگه

en: Animation
fa: انیمیشن

en: <b>Note:</b> On desktop, below style options will apply to the submenu. On mobile, this will apply to the entire menu.
fa: <b>توجه:</b> در دسکتاپ، گزینه‌های سبک زیر در زیرمنو اعمال می‌شود. در موبایل، این خواسته برای کل فهرست اعمال خواهد شد.

en: Active
fa: فعال

en: Link Hover Effect Color
fa: رنگ افکت هاور پیوند

en: Frame Animation
fa: انیمیشن چهارچوب

en: Flyout Box Padding
fa: فاصلۀ داخلی جعبۀ Flyout

en: Flyout Box Width
fa: عرض جعبۀ Flyout

en: Flyout Orientation
fa: جهت Flyout

en: Enable this option to stretch the Sub Menu to Full Width.
fa: این گزینه را فعال نمایید تا فهرست فرعی تمام عرض کشیده شود.

en: This is the alignement of menu icon on selected responsive breakpoints.
fa: این هم‌ترازی آیکون فهرست در نقاط شکست واکنش‌گرا انتخاب شده است.

en: Tablet (1025px >)
fa: تبلت (< ۱۰۲۵پیکسل)

en: Mobile (768px >)
fa: موبایل (< ۷۶۸پیکسل)

en: Appear Effect
fa: افکت نمایش داده شدن

en: Expanded
fa: گسترده

note: translators: %s Nav menu URL
en: <strong>There are no menus in your site.</strong><br>Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
fa: <strong>هیچ فهرستی در سایت شما وجود ندارد.</strong><br>جهت ایجاد یک فهرست به <a href="%s" target="_blank">برگۀ فهرست‌ها</a> بروید.

note: translators: %s Nav menu URL
en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
fa: به <a href="%s" target="_blank">برگۀ فهرست‌ها</a> برای مدیریت فهرست‌ها بروید.

en: Add User Rule
fa: افزودن نقش کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: User Roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Date
fa: تاریخ

en: Theme Support
fa: پشتیبانی پوسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Method 2
fa: روش ۲

en: Select
fa: انتخاب

en: No results found
fa: نتیجه‌ای یافت نشد

en: item
fa: مورد

en: All
fa: همه

en: All Archives
fa: همهٔ بایگانی‌ها

en: Entire Website
fa: کل وب‌سایت

en: Basic
fa: پایه

en: WooCommerce Shop Page
fa: برگۀ فروشگاه ووکامرس

en: Author Archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Search Page
fa: برگۀ جستجو

en: 404 Page
fa: برگهٔ ۴۰۴

en: WordPress Nonce not validated.
fa: کلید سری وردپرس تایید نشده است.

en: Padding
fa: فاصلۀ داخلی

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Transition Duration
fa: مدت زمان انتقال

en: Hover Animation
fa: انیمیشن هاور

en: Hover
fa: هاور

en: Opacity
fa: شفافیت

en: Border Radius
fa: انحنای مرز

en: Normal
fa: عادی

en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

en: Border Width
fa: ضخامت حاشیه

en: Dashed
fa: خط فاصله‌دار

en: Dotted
fa: نقطه‌ای

en: Double
fa: دوبل

en: Solid
fa: یکپارچه

en: Border Style
fa: سبک حاشیه

en: Max Width
fa: حداکثر عرض

en: Width
fa: عرض

en: Custom URL
fa: آدرس سفارشی

en: Caption Top Spacing
fa: فاصلۀ بالای زیرنویس

en: Enter your image caption
fa: زیرنویس تصویر را وارد نمایید

en: Custom Caption
fa: زیرنویس سفارشی

en: Caption
fa: زیرنویس

en: None
fa: هیچ

en: Image Size
fa: اندازهٔ تصویر

en: Choose Default Image
fa: تصویر پیش‌فرض را انتخاب نمایید

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Right
fa: راست

en: Center
fa: وسط

en: Left
fa: چپ

en: Alignment
fa: چیدمان

en: Link
fa: پیوند

en: Copyright Text
fa: متن حق ‌نشر

en: Copyright
fa: حق نشر

en: Please delete
fa: لطفاً حذف نمایید

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Logged Out
fa: خارج شده

en: Logged In
fa: وارد شده

en: Special Pages
fa: برگه‌های ویژه

en: Specific Target
fa: هدف خاص

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
fa: برگه‌های ویژه / نوشته‌ها / طبقه‌بندی‌ها و غیره.

en: All Singulars
fa: همۀ تکی‌ها

en: Exclude On
fa: نادیده گرفتن در

en: Do Not Display On
fa: نمایش داده نشود در

en: Add Display Rule
fa: افزودن قانون نمایش

en: Display On
fa: نمایش در

en: Display Rules
fa: قوانین نمایش

en: Add locations for where this template should appear.
fa: مکان‌هایی را برای جایی که این قالب باید نمایش داده شود اضافه نمایید.

en: This method replaces your theme's header (header.php) & footer (footer.php) template with plugin's custom templates.
fa: این روش قالب سربرگ (header.php) و پاورقی (footer.php) پوستۀ شما را با قالب‌های سفارشی افزونه جایگزین می‌کند.

en:  Method 1 (Recommended)
fa:  روش ۱ (پیشنهاد شده)

en: Add Theme Support
fa: افزودن پشتیبانی پوسته

en: Display custom template based on user role.
fa: نمایش قالب سفارشی براساس نقش کاربر.

note: translators: %s post title.
en: The same display setting is already exist in %s post/s.
fa: همان تنظیم نمایش در حال حاضر در %s نوشته/ها وجود دارد.

en: Add Exclusion Rule
fa: افزودن قانون محرومیت

note: translators: %s post label translators: %s taxonomy label
en: All %s Archive
fa: همۀ %s بایگانی

note: translators: %s post label
en: All %s
fa: همۀ %s

en: Add Rule
fa: افزودن نقش

en: Search pages / post / categories
fa: برگه‌های جستجو / نوشته / دسته‌بندی‌ها

en: The results could not be loaded.
fa: نتایج قابل بارگیری نیست.

en: Searching…
fa: در حال جستجو…

en: You can only select
fa: شما فقط می‌توانید انتخاب نمایید

en: Loading more results…
fa: بارگذاری نتایج بیشتر...

en: character
fa: کاراکتر

en: or more characters
fa: یا کاراکترهای بیشتر

en: Please enter
fa: لطفاً وارد نمایید

en: Date Archive
fa: بایگانی تاریخ

en: Front Page
fa: برگهٔ نخست

en: Blog / Posts Page
fa: بلاگ / برگۀ نوشته‌ها

note: translators: %1$s doc link
en: %1$s Getting started article » %2$s
fa: %1$s مقالۀ شروع به کار » %2$s

en: Helpful Information
fa: اطلاعات مفید

en: Choose Retina Image
fa: تصویر رتینا را انتخاب نمایید

en: Retina Image
fa: تصویر رتینا

en: Copyright © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | Powered by [hfe_site_title]
fa: حق نشر © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | با نیروی [hfe_site_title]

en: I already did
fa: قبلاً انجام داده‌ام

en: Nope, maybe later
fa: نه، شاید بعداً

en: Ok, you deserve it
fa: باشه، شما لایقش هستید

en: Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress? This would boost our motivation and help other users make a comfortable decision while choosing the Elementor Header & Footer Builder.
fa: آیا می‌توانید به ما یک لطف بزرگی کنید و امتیاز پنج ستاره‌ای را در وردپرس بدهید؟ هم‌یاری شما انگیزهٔ ما را دو چندان نموده و به دیگر کاربران در تصمیم‌گیری بهتر برای انتخاب سربرگ و پاورقی ساز المنتور کمک خواهد کرد.

en: Hello! Seems like you have used Elementor Header & Footer Builder to build this website — Thanks a ton!
fa: سلام! به‌نظر می‌رسد برای ساخت این وب‌سایت از سربرگ و پاورقی ساز المنتور بهره گرفته‌اید — سپاس فراوان!

en: Shortcode
fa: کد کوتاه

en: Custom Block
fa: بلوک سفارشی

en: Before Footer
fa: پیش از پاورقی

en: Type of Template
fa: نوع قالب

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content.
fa: این کد کوتاه را کپی کرده و آن را در نوشته، برگه، یا محتوای ابزارک متنی خود بچسبانید.

en: Footer
fa: پاورقی

en: Header
fa: سربرگ

en: Select Option
fa: گزینه را انتخاب نمایید

en: Enabling this option will display this layout on pages using Elementor Canvas Template.
fa: با فعال‌کردن این گزینه، این طرح در برگه‌هایی که از قالب Canvas المنتور استفاده می‌کنند، نمایش داده خواهد شد.

en: Enable Layout for Elementor Canvas Template?
fa: طرح برای قالب Canvas المنتور فعال شود؟

note: Translators: Post title, Template Location
en: Template %1$s is already assigned to the location %2$s
fa: قالب %1$s در حال حاضر به مکان %2$s تخصیص داده شده است

en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Add New Header or Footer
fa: افزودن سربرگ یا پاورقی تازه
